Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

Fericiri

Go down

Fericiri

Post by tony th ever on 12th December 2007, 6:05 pm

[size=12]Simona era o fata ciudata pt unii.Era imbracata intotdeauna cu o fusta si o bluza neagra la scoala deoarece ii placea rockul.
Ei ii placea foarte mult de un baiat din scoala si intr-o zi acel baiat a venit la ea si a intrebat-o daca vrea sa fie prietena lui!!!Simonei chiar i se paruse ca o urmarea de ceva timp... nu spuse nimic si o lua la fuga. Era o fata de 16 ani neinteleasa de nimeni in afara de prietenele ei cele mai bune:Yrwanna si Cristina.
Dar acum era singura si fugise in locul lor secret descoperit de Yrwanna cand Simona era pe clasa a6a.Era un loc la subsolul scolii unde nici macar profesorii nu intrau decat foarte rar.
Simona incepuse sa planga.Nu stia ce sa faca.Dar...de ce? De ce plangea? De ce nu voia sa fie cu el?Ce anume o oprea?Doar ei ii placea de el.Sau...nu?
Dar dupa tristete se anunta bucuria:
TOKIO HOTEL IN ROMANIA!!!
Simona era probabil cea mai entuziasmata fata pt ca Tokio Hotel veneau in romania. Pt ea conta foarte mult ea asculta fiecare cuvant din cantecele lor si plangea la fiecare vers care stia ca o caracteriza.
Dupa 2 sapt...Simona se pregatea sa mearga la Bucuresti pt concert si nu stia cu ce sa se imbrace.Mama ei veni in camera.
M:Nu stiu de ce te agiti atat. Sunt doar niste cantareti!
S:DOAR NISTE CANTARETI!?!?!?!?!?HABAR NU AI CE SIMT EU CAND LE ASCULT MUZICA!!!Dar tu cum te-ai simti daca te-ai intalni cu The Beatles?! DA! STIU CA ITI PLACEAU MULT!!!
Mama ei nu mai comenta nimic si o lasa in pace. Simona isi alesese in sfarsit hainele. A ajuns in Bucuresti si s-a cazat la hotel.Bun...
[/size]

Last edited by on 30th December 2007, 6:00 pm; edited 3 times in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
Number of posts : 141
Job/hobbies : citesc...(dak nam c face)
Humor : sa vad cum fratemio se enerveaza:))
ChAt ToKiO HoTeL :
Registration date : 2007-12-11

View user profile http://-yo--tonny-.hi5.com

Back to top Go down

Re: Fericiri

Post by tony th ever on 15th December 2007, 3:14 pm

A ajuns la locul faptei.In fata ei era o scena uriasa.O Doamne!O Doamne!O DOAMNE!!! Are sa ii vada pe cei de la Tokio Hotel!!!DOAMNE!!!Vin pe scena! Vocea lui Bill rasuna in mintea ei chiar si dupa concert.
AUTOGRAFE!!!O.K. doar atat astepta Simone. Fugi si ea cu carnetelul spre cei patru baieti de la Tokio Hotel.
Simona era imbracata ca de obicei in snistrele ei haine negre. Cand Bill se apropie ii studie hainele pana cand li se intalnira privirile. Cei doi ramasera asa putin insa li se parura o vesnicie. Din pacate...Tom ii dadu un cot la Bill!Tom se uita putin uimit la fratele sau.Dupa interventia lui Tom, Simona ramase cu ochii in pamant. Bill vru sa ii ia carnetelul insa in incercarea sa il scapa pe jos. Se aplecara amandoi dupa el si...dadura cap in cap!!!(ce situatie penibila!!!)
Simona se inrosi si se uita la Bill, insa acesta radea. Radea si se uita la ea cu un zambet dulce.Zambi si ea si isi ceru scuze, dar Bill spuse ca era vina lui si isi ceru si el scuze ajungand sa isi ceara scuze peste scuze indeajuns pentru a innebuni o anumita persoana:
T:Ajunge!!! V-a scapat carnetelul! Mare branza!
Dar cei doi ii inchisera gura cu niste priviri fulgeratoare.
Cei patru semnara pana la urma''ne despartim pentru totdeauna din pacate'' gandea Simona. Ea fugi insa nici ea nu stia unde.Era trista.De ce isi facuse atatea
sperante? De ce?
Ea merse la hotel aruncandu-se pe pat.Incepu sa planga si adormi asa.
Simona isi continua viata si incerca sa uite intamplarile din acea seara. Dupa doua saptamani de la concert se certa cu Cristina si isi facu o noua prietena:Andreea. Aceasta avea un prieten, iar acestia doi cantau(ea la chitara iar el la tobe). Ii facu oferta ei si Yrwannei sa se alature trupei.Yrwanna canta si ea la chitara, iar Simona facu lectii de canto.Asa ea mai uita de griji si lasa timpul sa curga...

Last edited by on 30th December 2007, 6:02 pm; edited 3 times in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 19th December 2007, 5:49 pm

Au trecut doi ani! Mult nu-i asa? Se dadu un concurs pe judet, iar trupa Simonei castiga. In continuare, va fi pe tara unde se va alege un reprezentant pentru fiecare tara din europa care vor concura la Berlin. Trupa castigatoare va avea onoarea sa isi primeasca premiul inmanat de Tokio Hotel, isi vor scoate primul album si vor primi o suma destul de mare de bani. Un vis pentru trupa Simonei!!!
Ei se pregateau din greu pentru concursul pe tara. Ajunsera la Bucuresti unde se tinea concursul. Ei observara din prima zi inca o trupa rock care isi dadura seama ca va fi greu de invins. Ei aveau doi baieti si trei fete in trupa. Simona nu se lasa mai prejos. Ea nu iesea din camera fara sa fie fardata la ochi cu negru si se baga in ei de cate ori avea ocazia starnind certuri pe coridoare. In seara cand cei 5 finalisti se luptau pentru a castiga, Yrwanna starni un scandal cu unul dintre baietii trupei adverse. El se baga intentionat in ea si Yrwanna riposta impingandu-l cu putere. Din fericire pentru amandoi cineva trecu pe acolo cei doi fiind nevoiti sa isi continue drumul(ca daca nu, cine stie unde se ajungea...).
Trupa lor fusese ultima si reusira sa starneasca urale prin public. Simona avuse emotii insa acum era multumita de trupa ei. Andreea si Mircea (prietenul ei care canta la tobe) se vedea ca dadura tot ce aveau. Si se pare ca fusese destul. CASTIGARA!!! Simonei nu ii venea sa creada! Aveau sa mearga la Berlin si avea sa ii vada pe cei de la Tokio Hotel!(din nou...)
Asta ii dadea de gandit. Oare ce avea sa zica Bill cand o va vedea? Dar...ce tot vorbeste! S-a schimbat! Nu o va recunoaste! Si ...pe langa asta, chiar daca nu se schimba, tot nu pute sa o tina minte! O vazuse o data in viata si in plus de ce sa o tina minte? Ce importanta reprezenta ea pentru Bill? Nimic...nimic...isi pierdea din sperante....adormi din nou pe pat imbracata si cu fardul pe ochi...
Adoua zi mersera cu avionul spre Berlin. Toti membrii trupei umblau incoace si incolo cu emotii mai mari decat in orice alta zi din viata lor. Si ei aveau emotii doar pentru ca ajungeau la Berlin si vor fi cazati la hotel cu multe alte trupe bune, juriul, Tokio Hotel si toti cei care participau intr-un fel sau altul la acest concurs.

Last edited by on 30th December 2007, 6:02 pm; edited 3 times in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 21st December 2007, 6:22 pm

Ajunsera la Berlin. Isi luara bagajele si iesira din aeroport unde ii astepta o masina care avea sa ii duca la hotel. La receptie erau o gramada de persoane care asteptau. Toti participau la concurs.
Y:Ma duc sa culeg niste informatii de la celelalte trupe sa vad cat de buni sunt si pana atunci mergeti si luati cheile de la camere.
S:Buna idee! Mircea du-te si tu eu stau cu Andreea sa vedem cum e cu camerele..
M: Dar cum ne putem da seama daca sunt buni ca trupa daca vorbim cu ei?! Trebuie sa ii auzim cantand!
Y: De fapt...eu doar voiam sa agat niste baieti k am vazut doi baieti asa draguuuuti...
Toti 3 rasera de ea.
Y:Ce? am zis eu ceva?
S:Aa...nu numai o prostie!!! Si se apuca de ras.
Dupa o ora si jumatate reusira sa faca rost de cheile camerelor. Yrwanna si Andreea stateau la 479, Mircea la 480, iar Simona la 481.
Cei patru mersera in camerele lor si isi despachetara lucrurile. Era ora 7 seara. Simona se hotari sa mearga la fete. Iesi din camera si in camera de la 482 iesi... Georg! Simona intra inapoi in camera si tranti usa. Din nou facu ceva de neinteles! De ce ? De ce nu voia sa o vada? Totusi o vor vedea toti 4 pana la urma. Si in plus...probabil nici nu o mai recunosteau! De fapt mai mult ca sigur nu o recunosteau!
Pana la urma iesi din camera si batu la usa fetelor.
Y&A:IIIIIINTRAAAAA!!!!Si se auzi un val de rasete.
Simona intra. Inauntru erau fetele si Mircea. Le saluta si merse la ele. Andreea si Mircea descoperira ca Yrwanna avea un talent de a spune glume. Din pacate Simona stia de mult si se plictisea insa uneori nici ea nu se putea abtine la unele glume insa asta era foarte rar. Simona era cu gandul in alta parte. De la varsta de 14 ani, pe fata Simonei se vedea destul de rar un zambet. Mai ales in ultimii doi ani. Aceasta nu se concentra la nimic, era cu capul in nori. Doar cand canta era serioasa si doar cand venea vorba de muzica si trupa lor Simona era muncitoare si se straduia ca ei sa fie cat mai buni.
La ora 11 noaptea fiecare merse la camera sa. Simona nu putu dormi decat foarte putin. Aceasta se framanta de ceea cese va intampla in zilele urmatoare. Cu Tokio Hotel asa aproape de ea...

Last edited by on 30th December 2007, 6:03 pm; edited 2 times in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 22nd December 2007, 5:12 pm

Dimineata intra pe fereastrele camerelor hotelului din Berlin. Razele soarelui luminau fata plina de lacrimi a Simonei. Era obosita. Nu reusi sa doarma ca lumea. Dormea o ora dupa care statea treza doua. Astazi mergea toata luma la piscina iar urmatoarea zi trebuiau sa se apuce de treaba pt ca venisera aici pentru un concurs.Da...astazi Simona avea nevoie de relaxare dar acum voia sa mearga la masa.
Restaurantul hotelului fusese transformat intr-un fel de cantina.
In camera 483 doi gemeni dormeau linistiti. In curand se facu dimineata.
X:Fratee! Ii dimineataa!!!si acesta arunca o perna pe capul fratelui sau.
Y:Tom! Termina!
T:Hai Bill! Mi-e foaaame!
B:Si? Ce?Vrei sa iti fac eu de mancare?
T:Pai...tu nu vi jos?
B:Mai tarziu!Dorm!
T:Si mai zici de mine ca is neserios si dealea!Bine...ma duc singur.Da de ii gasesc pe Gustav sau Georg pacolo
B:Gute Nacht!
T:Da...foaaarte amuzant. O.K. te las sa iti faci machiajul numa sper sa vi peste trei ani bine?
Bill arunca perna dupa Tom dar nu nimeri. Tom iesi trantind usa zgomotos.Dar nu trecu un minut ca veni inapoi.
B:Ce vrei?
T:Mi-am uitat sapca.
Jos Simona era imbracata cu tricoul ei pe care tocmai il luase din Germania si isi lua o cana de cafea cand...cineva se baga in ea varsand cafeaua pe ea.Simona nu mai putu si exploda:
S:ESTI NEBUN?!?! NU TE UITI PE UNDE MERGI?!?!?!ERA NOU!!!se planse ea dar ridica ochii si il vazu pe...

Last edited by on 30th December 2007, 6:03 pm; edited 2 times in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 27th December 2007, 9:54 am

S:ESTI NEBUN?!?! NU TE UITI PE UNDE MERGI?!?!?!ERA NOU!!!se planse ea dar ridica ochii si il vazu pe...
T:Imi pare rau,imi pare rau,imi pare rau!se uita si el la ea''doamne dar e chiar draguta fata asta...ma rog...ar putea sa o lase mai incet cu rimelul seamana cu fratemio...dar tot draguta e in rest...''
S:O.K. bine...aaa...ma duc...ea se uita in stanga si in dreapta dar nu ii vazu pe ceilalti din trupa lor si Tom isi dadu seama ca nu vazu pe nimeni cunoscut asa ca...
T:Auzi macar lasama sa iti cumpar micul dejun dupa ce ti-am patat tricoul.
Simona incerca sa gaseasca o cale de a scapa dar nu gasi nimic.
S:Aaa...bine...
Tom se duse cu ea la bufet.
T:Ce vrei? Salata, cafea...
S:''da ce crede asta? ca is la cura de slabire?!Auzi... salata...'' Nu...pizza!
T:Aleluia!
S:Ce?!?!
T:Am crezut ca esti si tu una din aia cu salate si mai stiu io ce...In sfarsit o fata normala!
Simona rase.Se parea ca Tom nu o recunostea.Chiar asa mult se schimbase? Totusi se simtea mai in largul ei alaturi de Tom. Incepura sa povesteasca fiecare de trupa sa Simona avand grija sa nu spuna ca s-au mai intalnit vreodata. Dupa ce terminara de mancat Tom o intreba ce numar avea camera ei.
S:p...aaa...481!''ce?! am zis eu asta?! nu-mi vine sa cred ca i-am spus unde stau!''
T:WOW! Sooper! eu stau la 483(ales de Bill desigur) sta in camera cu mine! Doamne cateodata ma enerveaza la culme!
S:Mda...sooper...
T:Ma rog...azi mergem la piscina...tu vii?
S:A...nu stiu...stomacul i se facu ghem. Nu avea curajul sa il intalneasca din nou.Nu se simtea in stare. Simonasimtea ca ziua ei de relaxare se duse...
S:Trebuie sa plec!si fugi pe scari in sus fara sa ii adreseze un cuvant in plus lui Tom.
T:Stai!nici...nici macar nu stiu cum te cheama...
Sus in camera Simona plangea.Auzi o bataie in usa.
S:Cine e?
X:Yrwanna! Hai! Mergem la piscina!
S:Nu vin! Nu ma simt prea bine! Mergeti voi!
Y:Sigur?Nu vrei sa stau cu tine?
S:Lasa! Ma descurc! Mergeti voi!
Y:Bine...

Last edited by on 30th December 2007, 6:04 pm; edited 1 time in total
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 30th December 2007, 5:59 pm

Y:Bine...
S:STAI!!!
Y:Ce e?
S:Asteptati-ma! Vin si eu!
Y:Esti sigura?Simo, daca nu te simti bine...
S:Vin!Du-te si spune-le celorlalti sa astepte la receptie.Vin si eu imediat.
''De ce sa ma ascund din cauza lui.De maine nu o sa mai am timp de distractie. O sa trebuiasca sa repetam pentru concurs.Dar...ah...nu vreau sa il vad...''O lacrima mare incepu sa curga pe obrajii ei palizi.De ce? Din nou o hartuiau intrebarile.Se saturse de ele.Nu mai voia sa auda nici o intrebare!Si totusi...de ce?Arunca hainele pe jos.Ii venea sa urle.Nu mai putea.Dar intrebarea nu renunta sa intre in mintea ei:De ce? De ce sa nu il intalneasca pe Bill? De ce sa nu il vada, sa nu il salute? De ce nu mai zambea de atata timp?De ce era asa rece? De ce nu radea impreuna cu ceilalti la prostiile Yrwannei decat foarte rar?
Exploda.Nu mai putea.Prea multe intrebari la care nu stia raspunsul...prea multe intrebari care o innebuneau.Urla si dadea cu piciorul imprastiind hainele pe jos. Voia sa se descarce.Dintr-o data auzi o bataie puternica la usa.Se opri brusc.
S:Cine e?

X:Deschide!
Era o voce de barbat. Isi dadu seama ca era furios.Se duse la usa si o deschise.Nu ii era frica.Nu era genul de fata care sa tremure la picioarele unui barbat si sa striga. Ea era gata sa sara la bataie oricat de puternic ar fi cel cu care se lupta. Se astepta sa vada un barbat urias rosu de furie insa:
B:Mai incet cu strigatele tale, eu si prietenii mei incercam sa vorbim.
Nu o spuse furios ,ci dimpotriva, foarte calm.Simona il vazu pe Bill stand in fata usii ei si ramase un moment fara glas si stia ca nu era din cauza strigatului ei.
S:Aaa...imi...pare rau.Il privi in ochi pentru un moment dupa care isi apleca privirea si dadu sa inchida usa insa Bill o opri cu o forta uimitoare pentru corpul lui slabut.
B:Stai...isi puse doua degete sub barbie si se uita in ochii ei.Te recunosc.Esti fata aceea din Romania cand am avut concert acum doi ani.
Simona era uimita ca o retinuse dupa tot acest timp...
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 1st January 2008, 4:24 pm

Simona era uimita ca o retinuse dupa tot acest timp...
S:Trebuie sa plec! striga ea si inchise usa.Cazu pe jos si incepu sa planga.Sperase sa o recunoasca insa ii era prea frica. Nu putea fi cu el. Mai bine sa nu vorbeasca cu el.Nu ii face decat mai mult rau.
Simona merse in sfarsit la prietenii ei.
Y:Simona!!!Te asteptam de o gramada de timp!
S:Te rog...LASA-MA IN PACE!
Simona nu se purtase niciodata atat de urat cu prietenele ei. Toti tacura tot drumul (desi acesta a fost scurt). Ajusera la piscina.Acum putea sa se relaxeze.Ii placea foarte mult in apa.Acum era momentul.
S:Yrwanna...
Y:Ce vrei!?
S:Imi pare rau ca am strigat la tine.
Y:Te-ai schimbat.
S:Stiu...
Y:De cand Cristina nu ne mai e prietena esti altfel...
De fapt Simona se certase cu Cristina la patru zile dupa concertul celor de la Tokio Hotel. Motivul era altul...
S:Nu acesta este motivul!!!
Y:Atunci care!?!?
S:Este...
Y:Vezi? M-am saturat de mahmureala ta!
S:Nu spune asta! Am fost trista inca dinain...
Simona ascundea faptul ca nu se distra deloc in preajma prietenelor ei.
Y:Ce tot vorbesti acolo?!
S:Las-o balta...
Y:Nu! Inainte de ce?
S:Nu vreau sa vorbesc despre asta...
Simona se departa de ele.Atunci il vazu pe...
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 2nd January 2008, 2:23 pm

Simona se departa de ele.Atunci il vazu pe...
T:Hei! Nu credeam ca o sa vii!
S:Tom?Imi pare rau trebuie sa plec.
T:Stai!Asa mi-ai spus si data trecuta! M-am saturat! Nici macar nu imi spui cum te cheama?!
S:Of! M-am saturat de certuri!
Simona fugi din nou la ea in camera.
''Doamne! Nu mai suport! Totul e o incurcatura!''
Simona adormi sprijinita de usa cu lacrimile pe obraji ca de obicei.Dormi in jur de doua ore cand se auzira nite batai in usa. incerca sa le ignore insa usa se deschise impingand-o, iar aceasta cazu.
B:Imi pare rau!
Bill o ajuta sa se ridice insa aceasta il impinse.
S:Lasa-ma in pace! Striga ea furioasa.
B:Ai plans?
Simona avea tot fardul intins pe fata si ochii incepura sa ii fie rosii
S:Nu! Ce te face sa crezi asta!?Si ce cauti la mine in camera!?
Bill o impinse pana la oglinda.
S:Aham...si...a doua intrebare?
B:Mi-am facut griji pentru tine.Prima data cand am venit nu aratai prea bine si vreau sa spun ca acum areti chiar mai rau!
S:Pai mersi pentru complimente si ca sa stii sunt bine! PA!
Si ii tranti usa in nas pentru a doua oara in acea zi.Dupa cinci minute se auzi din nou o bataie in usa.
S:Parca ti-am zis sa pleci!
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 3rd January 2008, 2:52 pm

Si ii tranti usa in nas pentru a doua oara in acea zi.Dupa cinci minute se auzi din nou o bataie in usa.
S:Parca ti-am zis sa pleci!

T:Ce?!?!
S:Ce aveti toti cu mine?!?!
T:Ce ai tu cu mine?!
S:CE!?
T:Ai fost draguta bine mersi si azi numa ai tot urlat la mine!Ce ai cu mine!?
S:NIMIIIIC!!!
T:ATUNCI DE CE URLII!?!?!?
S:PA!
T:PA!
Si nu Simona ci Tom ii inchise usa in fata, iar Simona o deschise pentru a o tranti si ea la randul ei.Tom merse in camera sa.
B:Ce faci?
T:RAU!Tu?
B:Rau.
T:E prima fata care imi da batai de cap!
B:O fata care iti face probleme?De asta nu s-a mai auzit.
T:E foarte draguta. S-a purtat vreau sa spun chiar frumos in ziua in care am intalnit-o dar acum ma evita.

[b]B:Wow. E grav.Si...nu iai facut nimic?
T:Ce? A...nu...
B:Pai...si eu am probleme cu o fata.
T:S-a intors lumea pe dos.
B:Da...
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 4th January 2008, 9:38 am

Simona fugi in camera Yrwannei unde stia ca se adunau toti.Batu la usa.
A:Cine e?
S:Sunt eu, Simona.Pot sa intru?
A:Aaa...
Y:NU!
A:Yrwanna, taci!!!Simona, intra!

S:Buna fetelor!
A:Simona, ne cam datorezi o explicatie.Cel putin Yrwannei.
Y:NU!Eu nu ma impac cu ea!
A:OF!TERMINATI!Amandoua sunteti niste incapatanate! Nu avem nevoie de asta mai ales NU ACUM!Va las sa vorbiti.Si cu asta, iesi din camera.
S:Yrwanna, imi pare rau.
Y:Ar trebui sa iti para!
S:Stii, eu nu m-am inteles bine cu parintii mei si nu vedeam viata asta prea buna. Nu puteam sa schitez nici un zambet insa nu am vrut ca voi sa credeti cumva ca sunt suparata pe voi si de aceea sunt trista. Eu sunt trista din cauza parintilor mei. Felul in care eu am fost crescuta...nu stiu...m-a facut sa nu mai pot zambi.
Y:Dar acum...
S:Astazi mi-am dat seama ca viata asta nu e asa rea...
Simona zambi.Se gandea la toate nebuniile din acea zi...
S:Deci?...Ne-am impacat?
Y:Da...se poate zice si asa....Nu mi-am dat seama niciodata ca ai putea tine ceva secret fata de mine...Dar...acum...totul e bine.Hai sa ii chemam pe ceilalti.
Yrwanna si Simona mersera in camera la Mircea.Cei doi discutau si pareau ingrijorati.
M:Ei bine?...
Y:Gata...
A:Ce gata? La ce va referiti?
Andreea era foarte ingrijorata.
S:Ne-am impacat.
Cei doi rasuflara usurati.
M&A:DAAA!
[/size][/b]
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 5th January 2008, 5:30 pm

Cei doi sarira pe Simona si Yrwanna si urlara:
M&A:GRAMADAAAA!!!
Trupa era din nou unita.Simona statu cu ei inca o ora povestind dupa care pornise spre usa.
Y:Simona?Pleci?
S:Da...Voi?Mai stati?
Y:Pai...mai stam putin.
S:O.K. noapte buna!
Simona merse la camera 483.Batu la usa."Thoamne, ce fac!?Daca dorm?! Ce!? Sunt nebuna!?Doar nu sunt copii!?"
Din camera se auzeau voci:
T:Bill!Deschide tu!
B:Du-te tu!
X:Deschid eu!
Se deschise usa si...
X:Si...cine esti tu?
S:Buna Georg!Sunt Simona....ii...caut pe baieti.
G:O.K. intra...
S:Mersi...
Simona intra in camera.Era mult mai mare ca a ei, iar Bill statea pe un pat si se uita la TV si in baie era lumina apriinsa unde sigur se afla Tom.
Bill intoarse privirea.
B:TU!?!?!?
G:Ce?Ce e? Cine e?
S:Buna. As vrea sa vorbesc ceva cu tine si Tom.
B:Tom!?Da ce ai de discutt cu...Bill isi aduse aminte conversatia sa cu fratele sau:
"
T:E prima fata care imi da batai de cap!
B:O fata care iti face probleme?De asta nu s-a mai auzit.
T:E foarte draguta. S-a purtat vreau sa spun chiar frumos in ziua in care am intalnit-o dar acum ma evita.
B:Wow. E grav.Si...nu iai facut nimic?
T:Ce? A...nu...
B:Pai...si eu am probleme cu o fata.
T:S-a intors lumea pe dos.
B:Da..."
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by tony th ever on 12th January 2008, 12:05 pm

B:TOM!!!!!!!!MISCA-TI FUNDUL INCOACE!!!
T:WOW! Relax! ce urli in halu' asta!?!?!?Simona?
S:Buna Tom...
T:Ce faci aici?
S:...
B:Mda...Simona...ce cauti aici?
T:Va cunoasteti?
B:Se poate spune si asa...
T:Sooper
B:...
S:...
Amandoi se uitau la Tom."Sooper!? SOOPER!?!?!?II DAU EU SOOPER"
B:Si...cum de avem placerea...
T:Bill, ce ai?Simona imi pare bine ca ai venit sa ne vizitezi. Un zambet larg aparu pe buzele lui Tom.
S:Mda...
T:A! stai putin! Tom se duse in cealalta partea a camerei si cotrobai intrun bagaj.
B:(incet ca Tom sa nu il auda) De ce ai venit?
S:Nu am mai suportat sa va mint pe amandoi ca nu va cunosc...Azi la cantina cand ti-am spus sa pleci il asteptam pe Tom...

B:Aha...Dar...imi spui si mie de ce erai suparata?
S:Nu...
B:Bine...
T:AM GASIIT!!!
B&S:Ce?!
T:cartile...
B:CE?!?!
T:OOf! nu mai faceti pe prostii! Cartile de joc!
tony th ever
Rette mich
Rette mich

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top