Tokio Hotel fans from Romania
gfbfgbfgbbbbbbbbbbbbb

......:::::I miSS U.. miSS u so baD:::::::........

Go down

......:::::I miSS U.. miSS u so baD:::::::........

Post by kaulitz_nicole on 2nd January 2008, 6:16 pm

...Era..o zi..frumoasa ..de vara...O fata..pe nume ..Nicole..era in vakntza..in Germania ....la prietena ei cea mai buna Madalina.ELE...erau ...fane TH>..de vreo 3 ani..si le placeau TOKIO HOTEL la fel de mult k in "prima clipa" .Nicole...era..genu de fata foarte prietenoasa...ii placea mult petrecerile...ji ...sa petreak pana tarziu cu prietenii.
Deci ..dupa cum spuneam.. " era o zi frumoasa" ....cele 2 prietene ..foarte bune...se preagateau de un concert TH..era prima data pentru ele ..ji erau mai fericite k niciodata..aveau sa isi intalneask idolii ...pe kre d mult timp ajtepta sa ii vada in realitate..ji mai ales sa ii auda kntand live.Mama Madalinei ..le duse pe cele 2..la locul unde avea sa inceapta..mare..ji mult asteptatul concert TH.Ajunse...cele 2 au prins..cu greu ..locuri in fata.Mai erau doar kteva minute , si concertul trebuia sa inceapa.In sfarsit mult asteptatul moment sosi....TH pe scena...Mare inghesuiala..si tipete...Parca pe Nicole o apuk plansu ..knd il vazu pe TOM al ei..aja de dragutz..q chitara lui in mana..Madalina era si ea la fel...doar k ea ..imed izbucni in plans..doar pt un moment..dupa kre is reveni.Prima melodie ...a fost "MonSoon" ...Bill a kntat superb...da`...ji restu` trupey..." mai ales tom" ..zise Nicole..amandoua tipau ...Nicole " TOMMMMMMMMMM" ...iar ..madalina "BILLLL" ...dupa vreo kteva minute...TOM...se uita adanc in ochiu lu` Nicole...aceasta se uita ji ea la el...ii batea inima q putere..ji tremura din toate incheieturile ...knd tom trebui sa isi ia priverea de la ea...aceasta..incepu`..sa isi fak iluzii...cu tot felu`de chestii..kre erau imposibile...da`..is reveni..si se gandi k my e putin..si concertu` se va termina >..era...foarte SAD PT ELE... ..da`.ce era de facut ..…in gand ele is pusera “ doar vor mai fi si alte concerte..pana va incepe sc in Romania  “ …da`..asta ink nu se jtia……din nefercire..concertu` se termina..knd cei 4…le multumira fanilor ..pentru tipete..si aplauze….apoi …urma…un mic concurs…la kre trebuia sa te pregatesti de mult ..da`..Nicole & Madalina..nu aveau nici un fel de problema …ele se pregatisera..f bn….deci..concertu`..consta in..ji avea urmatoarele reguli …..::: ….Tom ji Bill…trebuia sa aleaga…din toata lomea venita la concert …5 fani …acestia povestisera cv intre ei..dupa kre…se uita…drept la Nicole ji Madalina…acestea..au inceput sa temure..” era oare posibil sa le aleaga pe ele??” …nimeni nu jtia..da`..ramane de vazut…imed …cei 2 se apropiara…Tom ..de Nicole  …si Bill de Madalina….acestia le ajutasera pe cele 2 …sa urce pe scena….acestea…erau zuper happy..apoi /…urma…ca un prezentator..sa le puna…intrebari…kre erau pregatite de cei 2 gemeni …uitasi sa zic:P ….restu`.fanelor..au fost alese de bodyguarzy…..aja…au fost 12 intrebari…la kre..dak raspundeai corect…2..dintre concurenti…kjtigau …un mare premiu ….o zi intreaga alaturi de TH….era cv de necrezut..da`..cele 2 …au kstigat..Nicole ji Madalina …….erau nespus de fericite..atunci…TOM…se duse la Nicole..ji ii zise : “ FELICITARI ….abia ast ziua…d maine..in kre..am sa te cun my bn…” …apoi o imbratisa ji o pupa…Nicole..nu my putea…era cea my fericita dintre toate..alaturi de Madalina..kre la fel ii facu si BILL..  …doar k acesta mai romantic…si probabil..deja indragostit de ea..ne-a invitat ..la ei akasa(TOM & BILL) ..aja ..la cina..ji o baie la piscina…Nicole ji Mada ..erau in kool`mea fericirii…abia asteptau ..sa le vada vila….au faqt o poza cu cei 2…dupa..kreau plekt fiekre la ksa lui…ji BILL CU TOM >..le my zise..o data..sa nu uite de invitatia..de …seara  …
kaulitz_nicole

Female
Number of posts : 16
Job/hobbies : TOKIO HOTEL
Humor : ma dis var`mia knd knta:))
ChAt ToKiO HoTeL :
Registration date : 2008-01-01

View user profile http://www.tokiohotel4everthb.piczo.com

Back to top Go down

Re: ......:::::I miSS U.. miSS u so baD:::::::........

Post by kaulitz_nicole on 3rd January 2008, 11:25 am

…Nicole si Madalina..erau aksa…rascoleau …dulapul..valizele..nu stiau cu ce sa se imbrace… Probasera pana acum multe haine… si parka…cv cv…nu mergea…insa…rascolind mai bine…au gasit hainele potrivite.  Apoi a urmat machiajul :P …le-a iesit destul de bine . Insa…Nicole…parka..visa…

Madalina observand`o i`a zis “mey ..hallo …Nicole ….wake up…imed trebuie sa plecam si tu tot nu esti gata…grabeste`te ..
Apoi Nicole isi revine “aaa…scuze..imed is gata ;)…
Madalina: ok …

Intr`un sfarsit totul era gata....cele 2 erau in masina…o asteptau pe mama Madalinei ..sa vina si sa le duca ..la “intalnirea “ cu BILL si TOM . 
M : Parca visez…deci nu imi vine sa cred k ni se intampla asta … ..is asa de happy …si in plus abia astept s ail revad pe BILL :X:X ….
N: Mie`mi zici ..pana acum eu tot visam …ca voi merge numai ..la vreun concert ..apai sa ii vad in realitate..Nici nu ma gandeam ca vom ajunge aici >M: uite vine mama….la DRUUUUUUMMMMMMM !!!!!!! [quote][quote][code][code][u][i][b] Ajunse la marea vila a lui Bill si Tom ..fetele isi lua ramas bun d la mama Madalinei ….si suna la imensa poarta a vilei …fetele aveau mari emotii ;) ..era cv normal…imediat sosi…servitorul gemenilor …
S: Buna fetelor!poftiti …baietii va asteapta!N&M :buna!...Intrand in casa…fetele au vazut o masa mare..cu tot felul de bunatati...da`..nu alea erau importante..ci baietii:P ...in orice caz..era o ksa foarte mare .....da` „unde erau baitii??!!!!!!“ ....imediat..Bill ji TOM ...cobarara..de pe niste scari imense B: hallo ….ce facetzi? ….M&N: hello!...bine….tu …pey ..uite …va asteptam … T : da`…va asteptam. .. asa de greu a trecut timpu` asta…credeam k nu mai veniti ..ma bucur mult ca ati venit N:way…eu una…abia asteptam …sa va vadT: ok …Nicole..vrei sa vezi kmera mea? N:da...T:ok ...hai dupa mine... ...insa...poti veni si tu cu bill ..madalina M ..ok..
kaulitz_nicole

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by kaulitz_nicole on 5th January 2008, 11:27 am

T:ok ...hai dupa mine... ...insa...poti veni si tu cu bill ..madalina
M ..ok...

B:noi stam aici de vorba..ok?voi duceti-va in treaba voastra
T:cum vr voi...hai nikole...
N:sunt in spatele tau...
tom si nikole ajunsi in camera sau asezat pe pat si au inceput sa povesteasca in tim ce madalina si bill beau un suc in curte...
T:deci iti place la noi?
N:da..e sooper....si mai als ca aveti o casa asa de mare...
Tom a inceput sai povesteasca lu nikole cum e sa ai o cariera in muzica si asa usor au schimbat subiesctu...tom a inceput so sarute si.....
B:tom....ai uitat?????avem repetitii...cred ca am si intarziat....
dupa ce sau facut gata de plecare
tom:fetelor...nu veniti cu noi?voi puteti sta in culise pana terminam noi...si dupaia mergem la cumparaturi...ca vom termina pe la vreo 3...ok???acolo o sai vedeti si pe ceilalti 2...gustav&gerog...
bill:tom...stii f bine ca nu putem sa le luam cu noi...sunt doar nijte fane...
tom:bill......
b:tom....ce e?
t:pai si ce are????nu cont..ce ...vrei sa spui ca tie nuti place de amalina????/
b:b da...
t:pai si ce ar fi sa mergem la repetitii ca si cum ele ar fi prietenele noastre?
b:ok...
t:oricum...nikole...vrei sa fi prietena mea????////
n:....da...cum sa nu...e cea mai mare bucurie ptr me...
bill ink nu ia cerut lu madalina sa fie pr lui deoarece stiti ca lui bill ii trebe mai mult ca sa se cunoasca bn cu o fata...asa ca......
ajunsi la repetitii...fetele au facut cunostinta si cu ceilalti membrii ai trupei...baietii sau dus la repetitiii si fete vb ele intre ele..
kaulitz_nicole

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by kaulitz_nicole on 24th January 2008, 3:52 pm

tom:daca vreti fetelor acum ca ma terminat si am vazut ca e ceasul 5:30...cear fi sa mergem acasa la noi si sa mancam...

bill:stai sa sun sa spun sa pregateasca masa valetului...

tom:sunteti de acord?

n:pai eu nam nimik im potriva...

m:eu trebe sa o sun pe mama ca ajung acasa pe la 7-8....ok?
bill:poi nu ramaneti toata noaptea???????/

tom:ar fi o idee minunata...ar fi super...

m:ok...asteptati so sun pe mama...

in timp ce nikole,tom&bill se rugau sa o lase madalina terminase de vb la tel....

b:ei...!!!???ce a zis??????????

m:ma lasa....

n:da eu cum vb cu mama si cu tata?

m:pai a zis mama ca vb ea cu ai tai...

tom&bill:perfect...

ajunsi acasa....sau pus la masa dupa care au inceput sa se uite la un film de groaza....madalina era in bratele lui bill iar nikole in ale lui tom...tom cu nikole sau pliktisit....

tom:ce zici nikole...mergem la mine in camera???

n:ok....sa mergem...

tom:frate nu tes uperi nu?ne pliktiseste filmul asta....

bill:nu e niki o problema......ducetiva porumbeilor...(rade)

tom:vai de mine ca tu ce oi fi cu madalina????????
bill:....

tom cu nikole sau dus in camera si sau facut comozi pe patul lui tom in timp ce bill cu madalina au pus muzica si au inceput sa danseze....
kaulitz_nicole

Female
ChAt ToKiO HoTeL :

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics